Komunální technika, plošinové vozíky - vlastní výroba

Komunální technika, plošinové vozíky - vlastní výroba

Vyrábíme

komunální techniku, plošinové vozíky a tahače​

Plošinové vozíky akumulátorové

Akumulátorové plošinové vozíky jsou určeny pro přepravu materiálu v průmyslových areálech, skladech, výrobních halách a provozech s požadavkem na čistý a tichý provoz. Tyto vozíky splňují náročné hygienické a emisní normy, proto jsou využívány např. v potravinářském průmyslu. Elektrické plošinové vozíky jsou dodávány v nosnostech od 1 do 25 tun.

Tahače akumulátorové

Akumulátorové tahače jsou určeny pro vnitropodnikové přesuny nákladů a materiálů. Další využití najdeme např. na letištích ve spojení s přepravními vozíky při převozu zavazadel. Vozíky jsou vybaveny silnou trakční baterií, která zajistí bezproblémový a ekologický provoz.

Komunální technika

Komunální vozidla s akumulátorovým pohonem řady CITY jsou kompletně vyvinuty a vyráběny v České republice. Konstrukce vozidel vychází z dlouholetých  zkušeností s výrobním programem průmyslových akumulátorových vozíků. Díky tomuto universálnímu nosiči nástaveb získáte vozidlo s ekologickým a ekonomickým pohonem.

Společnost TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s.  představuje tradičního hráče, který působí na poli výroby a prodeje manipulační a komunální techniky. Naše společnost udržuje vysoké standardy v oblasti kvality našich výrobků a služeb.

Na počátku byla vize a nyní se pyšníme prvním vyrobeným BringAutem. Design vychází z původního návrhu starého pár měsíců a tady je výsledek! Celkový vzhled

Read More »

CITY II s klecovou nástavbou

Náš elektrický komunální vůz CITY II je ideálním pomocníkem, který je BEZ emisí, plně elektrický, kategorie N1 a s možností dotace až 500 000 Kč.

Read More »

Dezinfikujeme, čistíme, kropíme..

Dezinfikujeme, čistíme, kropíme.. přidáváme pár záběrů z dnešního natáčení ve spolupráci s městem Lovosice 🌞 Brzy se můžete těšit na video našeho nového produktu. První z

Read More »

Provoz v TPCI neomezen!

V tomto těžkém období jsme tu stále pro Vás a zajišťujeme veškeré naše služby a výrobu. Ve výrobním závodě dbáme na ochranu zaměstnanců a jejich

Read More »