• Svatojiřská 596/32, Litoměřice 41201
  • info@tpci.cz
  • +420 416 533 799

Komunální technika, plošinové vozíky - vlastní výroba

Komunální technika, plošinové vozíky - vlastní výroba

Vyrábíme

komunální techniku, plošinové vozíky a tahače​

Plošinové vozíky akumulátorové

Akumulátorové plošinové vozíky jsou určeny pro přepravu materiálu v průmyslových areálech, skladech, výrobních halách a provozech s požadavkem na čistý a tichý provoz. Tyto vozíky splňují náročné hygienické a emisní normy, proto jsou využívány např. v potravinářském průmyslu. Elektrické plošinové vozíky jsou dodávány v nosnostech od 1 do 25 tun.

Tahače akumulátorové

Akumulátorové tahače jsou určeny pro vnitropodnikové přesuny nákladů a materiálů. Další využití najdeme např. na letištích ve spojení s přepravními vozíky při převozu zavazadel. Vozíky jsou vybaveny silnou trakční baterií, která zajistí bezproblémový a ekologický provoz.

Komunální technika

Komunální vozidla s akumulátorovým pohonem řady CITY jsou kompletně vyvinuty a vyráběny v České republice. Konstrukce vozidel vychází z dlouholetých  zkušeností s výrobním programem průmyslových akumulátorových vozíků. Díky tomuto universálnímu nosiči nástaveb získáte vozidlo s ekologickým a ekonomickým pohonem.

Společnost TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s.  představuje tradičního hráče, který působí na poli výroby a prodeje manipulační a komunální techniky. Naše společnost udržuje vysoké standardy v oblasti kvality našich výrobků a služeb.

CITY II s klecovou nástavbou

Náš elektrický komunální vůz CITY II je ideálním pomocníkem, který je BEZ emisí, plně elektrický, kategorie N1 a s možností dotace až 500 000 Kč.

Read More »

Dezinfikujeme, čistíme, kropíme..

Dezinfikujeme, čistíme, kropíme.. přidáváme pár záběrů z dnešního natáčení ve spolupráci s městem Lovosice 🌞 Brzy se můžete těšit na video našeho nového produktu. První z

Read More »

Provoz v TPCI neomezen!

V tomto těžkém období jsme tu stále pro Vás a zajišťujeme veškeré naše služby a výrobu. Ve výrobním závodě dbáme na ochranu zaměstnanců a jejich

Read More »

Změny ve společnosti TPCI

Pro naši společnost TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s. je začátek nového roku ve znamení velkých změn. Počátkem roku 2020 došlo ke spojení TPC INDUSTRY CZECH

Read More »